Nasza współpraca z Secret Service – czyli: Gibbony również stają się legedną! :)|new

Hej czołem! Piszę w imieniu caaaałej ekipy 3gibbons.com!
Od niedawna rozpoczęliśmy współpracę z legendarnym polskim wydawnictwem gamingowym czyli nie z kim innym ale z Secret Service!
Obserwowaliśmy ich poczynania na polakpotrafi.pl i nie moglismy wyjść z podziwu ? tak! Wszyscy chcemy żeby Pegaz z ekipą wrócilina polski rynek. Na pewno nie jeden z Was wzdycha na myśl kiedy ostatni raz biegł do kiosku po świeżutkie wydanie SS gdzie mogliśmy przeczytać teskty Pegaza i podziwiać grafiki od Śledzia. Coś niesamowitego! Zastanawia nas kto ze starej gwardii pojawi się w nowym?właśnie?.miesięczniku?
Dwumiesięczniku? Kwartalniku? Tego jeszcze nie do końca wiemy ? tak czy inaczej będzie to powrót wielki. Powrót króla przed którym drży cały świat gamingowo-wydawniczy w naszym kraju. Gibbony jak to Gibbony ? zwęszyły, że warto również wesprzeć naszych idoli ? dlatego podrzuciliśmy kilka nagród na konkursy, które pojawiają się na fan page`u Secret Service (www.ssonline.pl).
Popiszcie się swoją wiedzą, bądźcie szybcy a będziecie mogli wygrać jedną z naszych odjazdowych koszulek tylko dla graczy
Powodzenia!
BTW. Dla tych co pochwalą się kolekcją wszystkich Secret Service`ów mamy coś specjalnego ? piszcie do nas! contact@3gibbons.com